راهنمای خرید و انتخاب گریتینگ

راهنمای خرید گریتینگ
راهنمای خرید گریتینگ

راهنمای خرید و انتخاب گریتینگ:

جهت خرید گریتینگ، با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای ساخت گریتینگ، با قیمت مناسب، تحویل به موقع به شما مشتریان گرامی با واحد بازرگانی وفروش صنایع دژآهن پارسه تماس حاصل فرمایید

خرید گریتینگ، در انواع مختلف و نوع کاربری گریتینگ در صنایع دژآهن پارسه. این شرکت به عنوان یکی از قدیمی ترین سازندگان گریتینگ و سازه های فلزی در ایران، اراک ،تهران، اصفهان  ارائه کننده انواع گریتینگ فلزی، گریتینگ تسمه در میلگرد، گریتینگ تسمه در تسمه،گریتینگ تسمه در نیم تسمه، گریتینگ کامپوزیتی، گریتینگ استیل،گریتینگ آلومینیومی و گریتینگ الکتروفورج با کیفیت بسیار بالا وقیمت مناسب به مشتریان گرامی می باشد.

لذا از کلیه خریداران گریتینگ در خواست می گردد در استعلامهای خرید گریتینگ، مواردی همچون وزن گریتینگ، دیتیل ساخت گریتینگ، کاربرد گریتینگ و . . ..  را مد نظر داشته باشند.

لازم به یادآوری است که قیمت گریتینگ متاثر از دیتیل ساخت گریتینگ (منظور نوع گریتینگ)، ابعاد واندازه های تسمه باربر، ونوع گریتینگ می باشد که در قیمت گریتینگ تاثیر گذار می باشد.

به عنوان مثال قیمت گریتینگ تسمه در تسمه بیشتر از گریتینگ تسمه در میلگرد می باشد چرا که هم زمان تولید بیشتری دارد و هم در مرحله گالوانیزه روی بری بیشتری دارد ومعمولاً شرکتهای گالوانیزه کار هم قیمت گریتینگ تسمه در تسمه را نیز بیشتر اعلام می نمایند.

قیمت گریتینگ
قیمت گریتینگ