گریتینگ

گریتینگ :

گریتینگ با توجه به محل بكار گیری ، انواع مختلف دارد كه بر اساس جنس آن ، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر (Bearing Bar) و تسمه رابط (Cross bar) طبقه بندی می شود. مانند گریتینگ های تسمه در میلگرد،گریتینگ های تسمه در تسمه،گریتینگ های تسمه در نیم تسمه،گریتینگ تسمه در چهارپهلوی تابیده و گریتینگ پله.

انواع گریتینگ
انواع گریتینگ

با توجه به محل بكار گیری ، انواع مختلف دارد كه بر اساس جنس آن ، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر (Bearing Bar) و تسمه رابط (Cross bar) طبقه بندی می شود.

این صفحات مشبک از تسمه ومیلگرد ساخته می شوند که بنا  بر نیاز در صنایع مختلف و نوع دیتیل ساخت به صورت فلزی، آلومینیومی،  تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه، استیل و گریتینگ کامپوزیتی ساخته و عرضه می شوند.

گریتینگ شبكه ای است كه به منظور تحمل بار و راه پله مكان هایی كه خطر اجتماع گاز وجود داشته و یا در سالن رنگ كارخانه های اتومبیل سازی استفاده می شود و از جنس های فلزی و غیر فلزی تهیه می گردد كه معمولا برای جلوگیری از خوردگی فلز، آن را آبكاری گالوانیزه گرم و یا برای زیبایی بیشتر آن را رنگ می كنند.

گریتینگ
گریتینگ

مشخصات 

 با توجه به محل بكار گیری ، انواع مختلف دارد كه بر اساس جنس آن ، نوع و فاصله قرارگیری تسمه باربر (Bearing Bar) و تسمه رابط (Cross bar) طبقه بندی می شود.

معمولا از گریتینگ فولادی در محل هایی كه نیاز به تحمل بار بالا دارد استفاده و از اتصال تسمه در تسمه ، تسمه در نیم تسمه ، تسمه در میلگرد و تسمه در چهار پهلوی تابیده ساخته می شود.

صنایع دژآهن پارسه توانایی تولید انواع مختلف فولادی ، پلاستیکی و . . . .  را دارا می باشد و تولید سایر محصولات نیز ماننده انواع توری ها،فنس ها و . . . . در برنامه های آینده این شركت قرار دارد .

گریتینگ گالوانیزه
گریتینگ گالوانیزه

الکتروفورج یعنی جوشکاری قطعات فلزی به وسیله جریان برق. الکترو یعنی همان جریان برق وفورج (Forge) یعنی شکل دادن قطعات با گرم کردن واعمال فشار و چکش کاری کردن. در ساخت گریتینگ ها با روش الکتروفورج تسمه ورابط پس از چیدمان بر روی میز و فیکسچر مربوطه، دستگاه با اعمال فشار و ولتاژ بالا رابط ها وتسمه ها را به یکدیگر جوش داده و به صورت یکپارچه بیرون می آیند.

مکانیسم کار به این صورت است که در اثر عبور جریان الکتریکی از تمام نقاط اتصال این نقاط به حالت ذوب درآمده و در اثر فشار سنگین در حدود 200 تن بلافاصله نگهدارنده ها و تسمه های باربری در نقاط اتصال به یکدیگر ممزوج شده و فورج می شوند.

گریتینگ پله
گریتینگ پله

نتیجه این فرآیند اتصالات کاملا یکنواخت در تمام سطح قطعه خواهد بود که بر خلاف روش سنتی و غیر استاندارد دستی که به طور معمول هر 2 تا 3 تسمه در میان نقاط اتصال بین نگهدارنده ها ( Cross Bar ) و تسمه های باربری ( Bearing Bar ) جوشکاری می شوند

در روش الکتروفورج تمامی نقاط اتصال در سطح گریتینگ در هم ممزوج می شوند.

مراحل گریتینگ الکتروفورج به صورت شماتیک:

الکتروفورج
الکتروفورج

ساخت گریتینگ گالوانیزه مرغوب برتری گریتینگ های صنایع دژآهن پارسه فیلم آموزش انتخاب وخرید گریتینگ

10 دلیل برتری وحسن انتخاب گریتینگهای تولیدی صنایع دژآهن پارسه شامل موارد ذیل می باشد:

  1. استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ایزو 9001:2015
  2. درک صحیح از خواسته های مشتریان و ذینفعان سازمان
  3. افزایش میزان رضایت مندی مشتریان از گریتینگ های تولیدی،پله های فلزی، کلمپ و بست به نحوی که تا کنون گزارشی مبنی بر نارضایتی و برگشت محصولات ارائه نشده است.
  4. قیمت مناسب محصولات تولیدی در مقابل کیفیت بالای گریتینگهای تولیدی نسبت به رقبا
  5. تهیه وتدوین روشهای تولید مطابق با استانداردهای مربوطه
  6. دارا بودن تجهیزات،قالبها،میز وفیکسچرهای مناسب جهت تولید انواع گریتینگ فلزی، گریتینگ آلومینیوم و استنلس استیل
  7. کنترل دقیق کلیه فرایندهای تولید از مرحله ورود متریال تا تولید محصول نهایی
  8. شناسایی وردیابی دقیق محصولات وگریتینگ های تولیدی در طی تمامی مراحل تولید
  9. تحویل به موقع محصولات تولیدی وسایر سفارشات مطابق با برنامه زمانبندی پروژه توافق شده با مشتری
  10. بسته بندی،چیدمان دقیق مطابق با درخواست مشتری بر روی پالت چوبی،مطابق با دستورالعملهای بسته بندی

 

هر گریتینگی، گریتینگ ایده آل نیست، ما پاسخگوی نیازهای شما هستیم.