قیمت گریتینگ
قیمت گریتینگ

استعلام قیمت گریتینگ :

صنایع دژآهن پارسه با تجربه چندین ساله خود به عنوان سازنده گریتینگ ، کلمپ وبست گریتینگ ، همواره سه فاکتور اساسی شامل کیفیت گریتینگ، قیمت مناسب گریتینگ وتحوبل به موقع را به عنوان خط مشی کیفی خود قرار داده است.

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد قیمت و ثبت سفارش انواع گریتینگ با ما در تماس باشید. دریافت بهترین قیمت گریتینگ،در کمترین زمان ممکن از صنایع دژآهن پارسه. از فروشگاه اینترنتی گریتینگ (تجارت الکترونیک) صنایع دژآهن پارسه بازدید نمایید.

خرید گریتینگ، در انواع مختلف و نوع کاربری گریتینگ در صنایع دژآهن پارسه: این شرکت به عنوان یکی از قدیمی ترین سازندگان گریتینگ وسازه های فلزی در ایران، اراک ،تهران و اصفهان ارائه کننده انواع گریتینگ فلزی، گریتینگ تسمه در میلگرد، گریتینگ تسمه در تسمه،گریتینگ تسمه در نیم تسمه، گریتینگ کامپوزیتی، گریتینگ استیل،گریتینگ آلومینیومی وگریتینگ الکتروفورج با کیفیت بسیار بالا وقیمت مناسب به مشتریان گرامی می باشد.

لذا از کلیه خریداران گریتینگ در خواست می گردد در استعلامهای خرید گریتینگ، مواردی همچون وزن گریتینگ،دیتیل ساخت گریتینگ،کاربرد گریتینگ و . . ..  را مد نظر داشته باشند.

لازم به یادآوری است که قیمت گریتینگ متاثر از دیتیل ساخت گریتینگ(منظور نوع گریتینگ)، ابعاد واندازه های تسمه باربر، ونوع گریتینگ می باشد که در قیمت گریتینگ تاثیر گذار میباشد.

به عنوان مثال قیمت گریتینگ تسمه در تسمه بیشتر از گریتینگ تسمه در میلگرد می باشد چرا که هم زمان تولید بیشتری دارد وهم در مرحله گالوانیزه روی بری بیشتری دارد ومعمولاً شرکتهای گالوانیزه کار هم قیمت گریتینگ تسمه در تسمه را  جهت گالوانیزه گرم بیشتر اعلام می نمایند.

دریافت بهترین قیمت گریتینگ،در کمترین زمان ممکن در صنایع دژآهن پارسه

اطلاعات تماس با صنایع دژآهن پارسه جهت ارسال استعلام قیمت خرید گریتینگ

  تلفن : 5~33553881 – 086

  تلفکس : 33553442 – 086

  واحد مشاوره و طراحی : 09122461670

  واحد بازرگانی و فروش : 09022461671

 ایمیل : Info@Dezh.co

     ساعات تماس : 8 الی 17

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *