وزن_گریتینگ
وزن_گریتینگ

نحوه محاسبه وزن گریتینگ :

جهت محاسبه وزن گریتینگ(قبل و بعد از گالوانیزه) از فرم آنلاین شرکت دژاهن پارسه به صورت 100 درصد رایگان وبرای اولین بار به صورت آنلاین بهره بگیرید . علاوه بر محاسبه آنلاین ، نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ را نیز جهت دانلود قرارداده ایم.

در این بخش از مطلب از جدیدترین،به روزترین  وبهترین نرم افزار آنلاین وزن گریتینگ سخن خواهیم گفت.

 

فیلم و ویدئوی آموزشی کاربا نرم افزار محاسبه وزن وبارگذاری گریتینگ:

آیا نمیدانید که وزن گریتینگ ها چگونه محاسبه میشود؟

 

آیا نمیتوانید بار گسترده وبار متمرکز گریتینگ را محاسبه کنید؟

 

پیشنهاد میکنیم حتماً این ویدئوی آموزشی ما را تماشا کنید. با دیدن این ویدئوی آموزشی که توسط شرکت صنایع دژآهن پارسه تهیه وتدوین شده است،پاسخ سوالات فوق را خواهید یافت وعلاوه بر آن با نرم افزارهای محاسبه وزن وبارگذاری گریتینگ ،صنایع دژآهن پارسه نیز آشنا خواهید شد

در این ویدئوی آموزشی آموزش کامل کار با نرم افزار آنلاین محاسبه وزن قبل وبعد از گریتینگها رو که در همین قسمت قراردارد رو آموزش داده ایم.

علاوه بر نرم افزار آنلاین محاسبه وزن،نرم افزار دیگری نیز جهت دانلود قرارداده شده است که علاوه بر محاسبات وزن،محاسبات مربوط به بارگذاری گریتینگ ها رو بر اساس هر متر مربع یا بر اساس هر ابعاد واندازه ای که مد نظر شما باشد محاسبه خواهد نمود 

.

وزن گریتینگ های فلزی به چند عامل بستگی دارد:

ضخامت و ارتفاع تسمه باربر

ضخامت و ارتفاع تسمه رابط (قطر میلگرد رابط)

فاصله باربر ها از یکدیگر

فاصله رابط ها از یکدیگر

علاوه بر محاسبه وزن گریتینگ به صورت آنلاین، شما مشتریان گرامی میتوانید نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ،محاسبه بارگسترده وبار متمرکز گریتینگ را از لینک ذیل دانلود نمایید:

 

دانلود نرم افزار محاسبه وزن وبارگذاری گریتینگ به صورت 100 درصد رایگان

 

جهت محاسبه آنلاین وزن گریتینگ قبل وبعد از گالوانیزه،  ابتدا نوع گریتینگ را انتخاب واطلاعات درخواستی را تکمیل ، نتیجه را مشاهده فرمایید.

لذا می توان نتیجه گرفت با ازدیاد موارد 1 و 2 وزن گریتینگ بیشتر می شود همچنین با کم شدن موارد 3 و 4 وزن گریتینگ بیشتر می شود. لذا با توجه به میزان نیروی وارده جهت تحمل، این 4 مورد تغییر می کنند و درنتیجه در وزن گریتینگ تاثیرگذار است.

جهت محاسبه وزن گریتینگ (قبل و بعد از گالوانیزه) از فرم آنلاین شرکت دژاهن پارسه بهره بگیرید . ابتدا نوع گریتینگ را انتخاب وسپس مقادیر خواسته شده در جدول را تکمیل تا نرم افزار به صورت دقیق وزن گریتینگ را قبل وبعد از گالوانیزه نمایش دهد.

 

آشنای با نحوه استفاده از به روزترین،جدیدترین وبهترین نرم افزار محاسبه وزن گریتینگ به صورت آنلاین:

 

 توضیحات این مقاله:

 

ورودی‌های این نرم افزار به عنوان جدیدترین وبه روز ترین نرم افزار آنلاین وزن گریتینگ برای محاسبه وزن یک قطعه گریتینگی به صورت زیر هست:

 

A=مقدار عددی باربر قطعه گریتینگی

B=مقدار عددی رابط قطعه گریتینگی

C=عرض یا پهنای بخش رابط

D=ضخامت تسمه باربر

E=عرض یا پهنای بخش رابط

F=ضخامت تسمه رابط

G=فاصله میان بربرها یا پهنای چشمه‌ها

H=فاصله بخش طول چشمه‌ها

I=ضخامت بخش تسمه فریم‌ها

پس از واردکردن مقادیر و ورودی‌های نه‌گانه بالا برروی دکمه محاسبه در قیمت پایین جدول کلیک نمایید و موارد ذیل قابل‌محاسبه هست.

 

وزن قطعه گریتینگی بدون پوشش گالوانیزه گرم

وزن قطعه گریتینگی با پوشش گالوانیزه گرم

   انواع گریتینگ فلزی:

گریتینگهای تسمه در تسمه

گریتینگهای تسمه در نیم تسمه

گریتینگهای تسمه در میلگرد

گریتینگهای تسمه در چهار پهلوی تابیده شده

  درادامه توضیحات شما را به 3 مورد از مهمترین موارد ومشخصات فنی گریتینگ ها آشنا خواهیم کرد:

 

 3 مورد از اصلی ترین ومهمترین مشخصات گریتینگ و اجزای تشکیل‌دهنده صفحات مشبک به شرح ذیل می باشد

۱. باربر

۲. رابط

۳. فریم

۱. باربر

مهم‌ترین بخش صفحات مشبک باربر هست چرا که تحمل‌کننده بار وارده به سطح گریتینگی بر روی باربر هست که از تسمه‌های ماشین‌کاری شده  استفاده می‌گردد و بنا به درخواست مشتری و تحمل بار  وارده انتخاب می‌گردد و تأثیر زیادی در وزن گریتینگی دارد و با توجه به فاصله باربرها وزن زیاد و کم می‌شود.

۲. رابط

بخش دیگر قطعه گریتینگی رابط نام دارد که جهت نگه داشتن باربرها در یک موقعیت مناسب قرار می‌گیرد که معمولاً از تسمه، نیم تسمه، چهار پهلو و می‌گردد استفاده می‌گردد فاصله رابط‌ها تأثیری بر مقاومت نداشته ولی وزن گریتینگ را افزایش یا کاهش می‌دهد.

 

 ۳. فریم

فریم همان قاب گریتینگی است که دورتا دور قطعه گریتینگی قرار می‌گیرد که در اغلب مواقع ضخامت آن بیشتر از رابط و باربر هست.

۴. مش بندی

فاصله بین رابط و باربرهای گریتینگ را مش بندی میگویند که هم در مقاومت گریتینگ و تحمل بار وارده تأثیرگذار است هم در کم یا زیاد شدن وزن گریتینگ.

 مشخصات انواع گریتینگ:

مشخصات گریتینگ شامل همه ویژگی های مربوط به محصول می شود که ابعاد گریتینگ و وزن گریتینگ را در انواع گریتینگ شامل می شود. سازنده گریتینگ انواع مناسب از این محصول صنعتی را با رعایت استانداردهای مناسب در این زمینه عرضه می نماید.

قیمت گریتینگ فایبر گلاس تحت عوامل مختلفی تعیین می شود و ورق گریتینگ در انواع مختلف به شکل های متنوعی کاربرد دارد.

کاربرد گریتینگ
کاربرد گریتینگ

همچنین ببینید :

متریال گریتینگ

گریتینگ دور مخزن