گریتینگ دورمخزن
گریتینگ دورمخزن

گریتینگ های دور مخزن یا همان گریتینگ قوس دار به گریتینگ های گفته می شود که بیشترین کاربرد را در دور مخازن دارد و جهت تردد و دسترسی به اطراف مخازن در ارتفاع از گریتینگ دور مخزن استفاده می شود.

صنایع دژآهن پارسه سازنده برتر انواع گریتینگ فلزی، انواع گریتینگ های دور مخازن و بویلرها، ارائه دهنده به روزترین قیمت انواع گریتینگ در اراک، اصفهان و تهران  با ما تماس حاصل فرمایید.

صنایع دژآهن پارسه اولین سازنده گریتینگ های قوس دار یا همان گریتینگ دور مخازن به روش کاملاً فنی به نحوی که دقت عمل در تهیه نقشه های ساخت با توجه بهقوس وکمانهای داده شده وتهیه فیکسچرهای دقیق، در این شرکت منجر به تولید گریتینگ با دقت بسیار بالا(جهت نصب) وکیفیت وظاهری مناسب گردیده است.

پروژه گریتینگ
پروژه گریتینگ

در اکثر پالایشگاهها وپتروشیمی با توجه به کاربرد وسیع مخازن، باعث گردیده که گریتینگ های قوس دار یا همان گریتینگ دور مخزن بیشترین استفاده را در این صنایع داشته باشد. گریتینگ قوس  علاوه بر کاربرد در مخازن ها در مبدل ها،در برجهای صنایع نفت و پتروشیمی، نیز کاربرد دارند.

گریتینگ های دور مخزن نیز با توجه به نوع دیتیل ساخت ودرخواست مشتری در انواع : گریتینگ تسمه در تسمه،گریتینگ تسمه در میلگرد،گریتینگ تسمه در نیم تسمه،گریتینگ تسمه در چهار پهلوی تابیده نیز ساخته وعرضه می شوند.

لازم به یادآوری است که ضریب مصرف پلخ های فلزی نیز در مخازن وسایر تجهیزات یاده شده نیز بالاست.

صنایع دژآهن پارسه به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه گریتینگهای قوس دار یا گریتینگ دور مخزن، در استان مرکزی ، سهم بسزایی در ساخت این گونه گریتینگ ها داشته به نحوی که تعامل بسیار خوبی با شرکتهای مادر همچون ماشین سازی اراک، صنایع آذراب اراک، پالایشگاه وپتروشیمی شازند داشته است.

دورمخزن
دورمخزن

 

جهت کسب و دریافت قیمت مناسب گریتینگ در کمترین زمان ممکن با ما تماس حاصل فرمایید.

تصاویری از نمونه گریتینگ های دایره ای وقوس دار ساخت صنایع دژآهن پارسه را در ادامه خواهید دید.جهت کسب اطلاعات بیشتر وارسال درخواست های سفارش گریتینگ یا دریافت واگاهی از قیمت روز انواع گریتینگ با ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *