استنلس
استنلس

گریتینگ های استنلس استیل

از گریتینگ استیل برای صنایع غذایی و یا مکانهایی که تماس مستقیم گریتینگ با اسید و بخارات می باشد، استفاده می گردد. این نوع گریتینگ را دیگر روکش گالوانیزه گرم نمی کنند. زیرا به خودی خود در مقابل خوردگی بسیار مقاوم می باشد. نوع سیم جوش برای جوشکاری گریتینگ استنلس استیل نیز متفاوت است و معمولا از طرف طراح و یا کارفرما اعلام می گردد.

این نوع گریتینگ از ورق استیل 304 تولید می شود. یکی از افتخارات صنایع دژآهن پارسه،اولین سازنده گریتینگ استنلس استیل در استان مرکزی می باشد. شرکت صنایع دژآهن پارسه ساخت گریتینگ استنلس استیل را در بسیاری از پروژه های خود وسوابق کاری خود دارد .

گریتینگ های استنلس استیل در مکانهای خاصی استفاده میگردند. از جمله مصارف این نوع از گریتینگ ها در صنایع غذایی وصنایع لبنی، صنایع شیمیایی،صنایع داروسازی،پتروشیمی ها وپالایشگاهها میتوان نام برد. این نوع از گریتینگ به صورت گریتینگ تسمه در تسمه،گریتینگ تسمه در میلگرد و گریتینگ تسمه در نیم تسمه ساخته میشوند.

اکثر گریتینگ های استنلس استیل از متریال 304 یا 316 ساخته میشوند. به دلیل مقاومت بسیار عالی مواد استیل در برابر عوامل خورنده مانند رطوبت بالا ومکانهای اسیدی، انتخاب گریتینگهای استنلس استیل بسیار مناسب بودهو به دلیل طول عمر بالا  انتخاب مناسبی برای مشتریان گرامی می باشد.

اولین وبرترین سازنده گریتینگ استنلس استیل در اراک، تهران، اصفهان و سراسر ایران شرکت صنایع دژآهن پارسه می باشد. اولین گریتینگ استنلس استیل توسط شرکت صنایع دژآهن پارسه ساخته وبه مشتری تحویل داده شده است. در ساخت گریتینگهای استنلس استیل فاکتور های مهم واساسی وجود دارد که عدم رعایت آنها منجر به ساخت گریتینگی بی کیفیت خواهد شد. رعایت نکات ذیل در ساخت گریتینگ های استنلس استیل می بایست رعایت گردد:

1- انتخاب متریال با کیفیت

2- برش نواری ورق استیل با کیفیت مناسب وعالی

3- پانچ دقیق

4- انتخاب سیم جوش استیل مناسب با متریال

5- جوشکاری با گاز میکس یا آرگون با درجه خلوص بالا

6- شستشو با اسید مخصوص

لازم به یادآوری که  قیمت ساخت گریتینگ های استنلس استیل به دلیل گرانی مواد ومتریال اولیه بالا بوده و به همین دلیل بیشترین سفارشات در حوزه گریتینگ (بالای 90 درصد) به صورت گریتینگ با متریال ST37 با گالوانیزه گرم ساخته وعرضه میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سفارش خرید گریتینگ استیل یا گریتینگ معمولی ودریاقت قیمت روز گریتینگ در کمترین زمان ممکن، با کارشناسان واحد طراحی وبخش تحقیق وتوسعه صنایع دژآهن پارسه تماس حاصل فرمایید. در ذیل تصاویری از نمونه گریتینگ استنلس استیل ساخته شده توسط این شرکت را ملاحظه می فرمایید:

گریتینگ استیل
گریتینگ استیل