کانال
کانال

گریتینگ کانال با نبشی

گریتینگ کانال وگریتینگ آبراه :

اولین و مهمترین فاکتور در ساخت گریتینگ های کانال و گریتینگ های آبراه، زیر سازی و تکمیل بتن ریزی و نصب نبشی های کناری جهت زیر سری گریتینگ می باشد. ابعاد تسمه های باربر وتسمه های فریم ارتباط مستقیم با سایز نبشی ونشمین گاه گریتینگ دارد.

تسمه های فریم باید به نحوی انتخاب گردد که با ارتفاع نشمین گاه هم اندازه بوده تا علاوه بر استحکام و تحمل بار، زیبایی کار نیز حفظ گردد.

استفاده از گریتینگ کانال وگریتینگ آبراه در بسیاری از مکان ها نظیر پارک ها، معابر وسطح شهر، پارکینگ ها، اماکن صنعتی، بسیاری از جاهای دیگر کاربرد فراوان دارد.

صنایع دژآهن پارسه به عنوان سازنده برتر آماده ساخت انواع گریتینگ های کانال و گریتینگ های آبراه بوده و چنانچه نیازمند کسب اطلاعات بیشتر می باشید با بخش فنی و کارشناسان طراحی تماس حاصل فرمایید.

در پروژه های مختلف صنعتی، شهری و ساختمانی بسیاری از ما با مفاهیمی همچون آبرو،کانال، ترنچ، برخورد داشته ایم.

پروژه گریتینگ
پروژه گریتینگ

این موارد جهت هدایت آبهای سطحی مورد استفاده قرار می گیرند و رای پوشش آنها از گریتینگ کانال و گریتینگ آبرو استفاده می شود. جهت پوشش روی بسیاری از گاترها وگریل ها نیز بسته به نوع کاربری از گریتینگ استفاده میگردد.

گریتینگ کانال
گریتینگ کانال

گریتینگ کانال وآبراه مصارف متعددی دارد که میتوان به موارد ذیل اشاره نمود:

1- جهت ورودی یا انتهای رمپ ورودی ساختمان یا محوطه های داخلی پارکینگ و تمامی نقاط مشابه با آن

2- جهت جمع آوری آب های سر ریز استخر و جکوزی یا زیر دوش ها می توانید از این دسته از گریتینگ ها استفاده ونصب نمود.

3- جهت کف آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها می توانید از این دسته گریتینگ ها استفاده نمود. انواع مختلف با گریتینگ های گالوانیزه ، استیل ، کامپوزیتی و … مقاوم در برابر آب جوش ، خوردگی و پوسیدگی ، تغییر شکل و زنگ زدگی می باشند که بهترین گزینه را از نظر بهداشتی و عمر مفید در آشپزخانه های صنعتی و محوطه های صنعتی مشابه فراهم می آورند.

4-در موتورخانه ها و فضاهای تاسیساتی

5- جهت کف کارخانجات صنایع غذایی ، دارویی ، شیمیایی و … می توانید از این دسته از گریتینگ ها استفاده نمود.

6-شهرداری های می توانند در عرض خیابان های پر تردد از این دسته از گریتینگ ها استفاده نمایند.

7- جهت جمع آوری و هدایت آبهای سطحی بام ، تراس و روف گاردن (Roof Garden) می توانید از این دسته گریتینگ استفاده نمایید.

8-در سرویس های بهداشتی هتل ها و رستوران ها و سرویس های بهداشتی عمومی استفاده میشود. کانالهای با گریتینگ استینلس استیل، همچنین سری PVC بهترین گزینه جهت این فضاها می توانند باشند.

9- جهت کف تعمیرگاه های خودروهای سبک یا ماشین سنگین