گریتینگ های استنلس استیل

از گریتینگ استیل برای صنایع غذایی یا مکانهایی که در آنها تماس مستقیم گریتینگ با اسید و بخارات هست، استفاده می گردد. این نوع گریتینگ را دیگر روکش گالوانیزه گرم نمی کنند. چون به خودی خود در مقابل خوردگی بسیار مقاوم می باشد. نوع سیم جوش برای جوشکاری گریتینگ استنلس استیل نیز متفاوت است و معمولا از طرف طراح و یا کارفرما اعلام می گردد.

این نوع گریتینگ از ورق استیل 304 تولید می شود و یکی از افتخارات صنایع دژآهن پارسه، که اولین سازنده گریتینگ استنلس استیل در استان مرکزی می باشد، است. شرکت صنایع دژآهن پارسه ساخت گریتینگ استنلس استیل را در بسیاری از پروژه های خود و سوابق کاری خود داراست.

گریتینگ های استنلس استیل در مکانهای خاصی استفاده می گردند. از جمله مصارف این نوع از گریتینگ ها در صنایع غذایی وصنایع لبنی، صنایع شیمیایی،صنایع داروسازی،پتروشیمی ها وپالایشگاهها میتوان نام برد.

این نوع از گریتینگ به صورت گریتینگ تسمه در تسمه،گریتینگ تسمه در میلگرد و گریتینگ تسمه در نیم تسمه ساخته می شوند. اکثر گریتینگ های استنلس استیل از متریال 304 یا 316 ساخته می شوند. به دلیل مقاومت بسیار عالی مواد استیل در برابر عوامل خورنده مانند رطوبت بالا ومکانهای اسیدی، انتخاب گریتینگهای استنلس استیل بسیار مناسب بوده و به دلیل طول عمر بالا  انتخاب مناسبی برای مشتریان گرامی می باشد.

اولین و برترین سازنده گریتینگ استنلس استیل در اراک، تهران، اصفهان و سراسر ایران شرکت صنایع دژآهن پارسه می باشد. اولین گریتینگ استنلس استیل توسط شرکت صنایع دژآهن پارسه ساخته وبه مشتری تحویل داده شده است. در ساخت گریتینگهای استنلس استیل فاکتور های مهم واساسی وجود دارد که عدم رعایت آنها منجر به ساخت گریتینگی بی کیفیت خواهد شد. رعایت نکات ذیل در ساخت گریتینگ های استنلس استیل می بایست رعایت گردد:

1- انتخاب متریال با کیفیت 2- برش نواری ورق استیل با کیفیت مناسب وعالی3- پانچ دقیق 4- انتخاب سیم جوش استیل مناسب با متریال5- جوشکاری با گاز میکس یا آرگون با درجه خلوص بالا6- شستشو با اسید مخصوص

لازم به یادآوری که  قیمت ساخت گریتینگ های استنلس استیل به دلیل گرانی مواد ومتریال اولیه بالا بوده و به همین دلیل بیشترین سفارشات در حوزه گریتینگ (بالای 90 درصد) به صورت گریتینگ با متریال ST37 با گالوانیزه گرم ساخته وعرضه میگردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و سفارش خرید گریتینگ استیل یا گریتینگ معمولی ودریاقت قیمت روز گریتینگ در کمترین زمان ممکن، با کارشناسان واحد طراحی وبخش تحقیق وتوسعه صنایع دژآهن پارسه تماس حاصل فرمایید. در بالا تصاویری از نمونه گریتینگ استنلس استیل ساخته شده توسط این شرکت را ملاحظه می نمایید.

گریتینگ استنلس
گریتینگ استنلس

همچنین ببینید : گریتینگ اراک و پروژه های گریتینگ

گریتینگ مضرس

مزایای گریتینگ

3 پاسخ

  1. دارا بودن تجهیزات،قالبها،میز وفیکسچرهای مناسب جهت تولید انواع گریتینگ فلزی، گریتینگ آلومینیوم و استنلس استیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *